5 skutecznych metod zarabiania na blogu

Ciekawi Ciebie pewnie jak zrobić na własnym blogu i jakie metody do tego można użyć. Zarabianie na blogu stało się tak popularne, że dużo osób jest w stanie utrzymać rodziny tylko z pisania wpisów na bloga. Chcesz zobaczyć jak duża część osób to zrobiła ? Zapoznaj się z poniższym wypunktowaniem a później z ich opisami !

  • AdSenese (Reklamy z Google)
  • Wpisy sponsorowane
  • Reklamy kontekstowe, wynajem przestrzeni reklamowej
  • Programy afiliacyjne
  • Sprzedaż własnych oryginalnych produktów takich jak e-book

Dobrze to znamy już owe pięć metod teraz czas wyjaśnić jak na nich skutecznie zarobić przechodzimy do dalszej części artykułu

AdSenese Zarabiania na owych reklamach nie jest dość trudne i jest jedną z najbardziej popularnych takich form zarabianiu na swoim blogu. Wystarczy, założyć konto w Google AdSense Dodać tam swoją witrynę bądź strony. Umieścić kod i czekać na zatwierdzenie od Google. Owe zatwierdzenie jest od 7 do 14 dni. To ile zarobimy na owych reklamach zależy głównie od tego ile nasza stron ma unikalnych odwiedzających w ciągu jednego miesiąca oraz ile odbiorców zainteresuje się taką reklamą. Stawki są bardzo różne dla wydawców to 68% a dla Googla trafia 32% od twojej zarobionej kwoty.

Wpisy sponsorowane każdy blog nie ważne na jakiej tematyce się opiera, może takie posty zamieszczać. Online jest takich firm mnóstwo, platform, produktów serwisów usług, które mogą zostać opisane i zaprezentowane na Twoim blogu i daje Ci to możliwość zarobienia dużych pieniędzy. Stawki też są tutaj różne w zależności od kogo i do kogo kierujemy właściwie wpis sponsorowany

Reklamy kontekstowe, czyli wynajem przestrzeni reklamowej na Twoim blogu, Ten owy sposób jest prosty i przyjemny a dodatkowo daje dość duży pasywny zarobek. Nie musicie sam szukać stron, które będą chciały zapłacić Tobie za umieszczenie ich linku na Waszym blogu. Są do tego specjalne serwisy, na których wystarczy się zarejestrować a są to między innymi takie serwisy jak

  • MageNet
  • SeoPilot
  • SeedingUp

Stawki, które otrzymamy będą zależeć od tego jaka dana strona ma PageRank lub range SB czyli tłumacząc to jaka jest jakość strony i jak jest ona widoczna w Internecie.

Program afiliacyjny polega to na polecaniu różnych produktów, kont bankowych serwisów czy też owych usług, to jeden z bardziej znanych i opłacalnych sposobów na zarabianie na własnej stronie WWW. Można też pomyśleć wręcz odwrotnie i promować to co będzie zawsze na czasie i posiada ową miało dużą rzesze odbiorców. Ceny będą zależeć od oferowanej przez zleceniodawcę programu.

Sprzedaż własnych produktów to chyba najbardziej znana metoda dla ludzi, którzy mają już swoich stałych odbiorców. Po pewnym czasie prowadzenia bloga możesz podjąć sprzedaż własnych produktów, na których możesz zarobić dość sporo pieniędzy, ale tylko wynika to z tego ilu masz aktywnych odbiorców i czy wciąż przybywają do Ciebie nowi odbiorcy.

Podsumowanie

Znasz już pięć metod na zarabianie na swojej stronie czy też blogu. Wszystko co powinieneś wiedzieć zostało umieszczone w owym artykule te sposoby są najbardziej skuteczne i najbardziej znane przez wszystkich weteranów blogowych i da się na tym zarobić duże pieniądze wykorzystując z głową wszystkie pięć metod w ciągu miesiąca jesteś w stanie zarobić przy dobrze zaopatrzonym blogu od 2000 złotych wzwyż ! Wszystko zależy na ile masz rozwiniętego bloga.