O nas

Oto ja, Justyna, Matka Gagatka. Moją pasją jest poznawanie świata, od zawsze czytam książki popularno – naukowe. Jestem humanistą i przyrodnikiem. Od dziecka kocham astronomię, od kilkunastu lat śpiewam muzykę cerkiewną. Czuwam nad moim Domem.

Tata Gagatka, Robert. Moje bezcenne wsparcie techniczne. Podobnie jak ja, jest humanistą i przyrodnikiem, również chętnie czyta książki popularno – naukowe. Wiele książek czytamy razem. Pasjonat historii, astronomii i militariów. Latem ogarnia ogródek, zimą palenie w kominku.

 

Gagatek, czyli Kasia. Bohaterka tego bloga. Radosna mała dziewczynka uwielbiająca monstery i dinozaury.

 

Kocik. Towarzyszy nam od lat. Chociaż okazuje nam ciepłe uczucia, tuli się i mruczy, niestety nic nie wiemy o jego życiu prywatnym.

 

Foton, nasz Shih Tzu. Kochany przytulasek, wariuje na nasz widok. Za co go kochamy: za nieustającą radość życia. O co mamy lekki  żal: przywoływany na spacerach odbiega jeszcze dalej.

 

Gizmo, nasz najnowszy nabytek. Kundelek. Dba o to, by Foton się nie nudził. Łatwy w utrzymaniu, gdyż jest wszystkożerny. O co mamy lekki żal: zeżarł nam fotel, gdyż jest wszystkożerny.

 

Taki jest nasz Dom: ciepły, nieposprzątany, czasem zbyt hałaśliwy. Pełen miłości i zrozumienia. Dom ten jest tłem wszystkich opisywanych tu historii. Ten blog otwiera drzwi do naszego Domu, abyście mogli trochę z nami pobyć.

Zapraszamy!