konkurs gadka gagatka
Na luzie

Konkurs na Pierwsze Urodziny Bloga Gadka Gagatka!

Kochani!

W grudniu 2018 roku na moim blogu pojawił się pierwszy wpis, co oznacza, ni mniej ni więcej, tylko Pierwsze Urodziny Bloga Gadka Gagatka!

Nie będę się tutaj rozpisywać, co przez ten rok mi się udało, a co nie. Nawet dla mnie ma to teraz drugorzędne znaczenie. Z pewnością udały się dwie rzeczy: nawiązanie kontaktu ze świetnymi ludźmi z „branży” i spoza niej oraz pozyskanie czytelników, którzy na mojego bloga wracają i czekają na nowe wpisy. Tak, tak, statystyki nie kłamią, jest grupka ludzi, która razem ze mną podąża ścieżką rodzicielstwa, dwujęzyczności i wielojęzyczności, grupka inspirująca się moimi artykułami oraz są ludzie, która mi doradzają, wspierają i dzięki którym stale uczę się czegoś nowego i podnoszę swoje kompetencje.

Pisanie bloga to przede wszystkim ogromna frajda, a każdy nowy post to kolejny przypływ adrenalinki i zaciekawienie, czy się spodoba, czy zainteresuje i ile osób nie pozna się na żartach, o czym zaraz się dowiem w pełnym trutki i siarki komentarzu pod postem na FB. Ilość zapowietrzonych osób ze zbyt ciasno ściągniętą gumką w gaciach nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

Ale do rzeczy. Ponieważ: jest okazja, są urodziny, czas świąteczno-noworoczny, prezenty, a każdy lubi coś dostać za darmochę, ogłaszam, tam tadadam, konkurs dla wszystkich wiernych, niewiernych i przypadkowych czytelników! Konkurs pierwszy i na pewno nie ostatni.

Regulamin konkursu przedstawia się następująco:

Organizator: Justyna Dąbek (www.gadka-gagatka.pl).

Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez żaden serwis społecznościowy, żadną księgarnię, ani żadne wydawnictwo. Nagroda została przeze mnie zakupiona za moje ciężko zarobione pieniądze.

Aby wziąć udział w konkursie należy:

Odpowiedzieć na pytanie: „Który z postów na blogu Gadka Gagatka spodobał ci się najbardziej i dlaczego?”

Czas trwania konkursu: od momentu ogłoszenia do 31 grudnia 2019 do godz. 23:59. Odpowiedzi proszę przesyłać mailem na adres kontakt@gadka-gagatka.pl w temacie wiadomości pisząc „KONKURS”.

Ogłoszenie wyników nastąpi do 5 stycznia 2020. Zwycięzca zostanie poinformowany o wynikach drogą mailową. Wybrana zostanie odpowiedź według mnie najciekawsza, najbardziej kreatywna lub oryginalna. Kryterium oceny jest subiektywne i od mojej decyzji nie można się odwoływać.

Nagroda: Książka wydawnictwa Usborne „How your body works”.

Jako organizator ponoszę koszty wysyłki na terenie Europy. W przypadku niepodania swoich danych do wysyłki w terminie 3 dni od poinformowania o wygranej, wybrany zostanie inny zwycięzca.

Przystępując do konkursu, akceptujecie jego regulamin i wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w prawidłowym przeprowadzeniu konkursu.

Obserwowanie lub polubienie profilu @GadkaGagatka na portalu Facebook będzie dodatkowym plusikiem przy wyborze zwycięzcy.

Książka, która jest nagrodą w niniejszym konkursie osobiście uważam za rewelacyjną. Jest nie tylko wspaniałą pomocą w doskonaleniu języka angielskiego, ale również skarbnicą wiedzy o funkcjonowaniu ciała człowieka, a wszystko to przedstawione zostało w ciekawy i oryginalny sposób. Maluchom można pokazywać i opowiadać, starszaki mogą poczytać same. Jestem pewna, że niejeden rodzic sam dla siebie również zaczerpnie z tej książki cennej wiedzy.

W wyborze nagrody pomagała mi pewnej późnej mroźnej nocy Asia Gawrońska z księgarni Kariera Ancymonka. Zamiast kłaść się spać pod kołderkę po ciężkim dniu, wygrzebywała cierpliwie z komputera i przesyłała mi fotki książek, które mogły by mi pasować. To zaoszczędziło mi samodzielnego przeczesywania netu w poszukiwaniu czegoś fajnego. Asi dziękuję za zaangażowanie z całego serca i zapraszam do jej księgarni pełnej cudów, promocji i dobrych rad (akapit ten nie jest przez nią sponsorowany :)! Po prostu wypada podziękować za pomoc. Myślę, że dokonałyśmy słusznego wyboru, a książka sprawi zwycięzcy prawdziwą radość.

Na zachętę wrzucam parę fotek:

konkurs gadka gagatka usborne

konkurs gadka gagatka usborne

konkurs gadka gagatka usborne

konkurs gadka gagatka usborne

konkurs gadka gagatka usborne

konkurs gadka gagatka usborne

 

Wariatką nie jestem, nie łudzę się, że wszyscy przeczytają teraz wszystkie artykuły. Ale materiału do przerobienia nie ma aż tak wiele (po roku pisania?), można się w tym wszystkim jakoś odnaleźć. Zachęcam do przekartkowania więcej niż jednej strony 🙂

No to co? Trzy, dwa, jeden, zero – start! Czekam na maile i życzę powodzenia!

Edit:

Nagrodę główną otrzymuje Pani Magdalena K. z Lubartowa i już wie i się cieszy!

Nieplanowane, ale z radością przyznane upominki niespodzianki na otarcie łez wysyłam do Pani Gosi i Pani Edyty.

Odpowiedzi były nie tyle oryginalne, co szczere i autentyczne. Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach!

 

Jeśli ten artykuł jest według ciebie interesujący, przydatny lub inspirujący, proszę o polubienie mojego profilu FB i przekazanie dalej. Pozwoli mi to dotrzeć do większej liczby osób takich jak ty i ja. Dziękuję serdecznie!
Please follow and like us:
FACEBOOK
Instagram

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *